Jmenuju se Michal a narodil jsem se v březnu 1983. Můj mail je maugustyn@seznam.cz.
Většinu svýho volnýho času (moc ho neni) trávim programovánim a posloucháním hudby (hiphop, punkrock & punk) a skateováním.
Programoval jsem dřív v Pascalu, ale teď dělám v Delphi. Některé mé výtvory naleznete v sekci programz.
Taky občas hraju nějaký ty hry, třeba Tony Hawk's Pro Skater 2, díky který jsem začal jezdit na skatu a následně se dostal k hip-hopu a punkrocku.

Třetího června jsem udělal na Střední průmyslové škole elektrotechnické v Praze maturitu v oboru Elektronické počítačové systémy. Od října 2003 studuju na ČVUT FEL.

Hudba, kterou poslouchám:
hip-hop: Indy & Wich, Peneři strýčka Homeboye, De fuck to, ...
punk & punkrock: Sex Pistols, Visací zámek, NoFX, Bad Religion, Sum41, Clou, Suffer

Já a skate

Na skatu jezdím od května 2001 a dostal jsem se k němu prostřednictvím super hry Tony Hawk's Pro Skater 2. V ježdění jsem měl celkem docela dost přestávek z takovejch důvodů jako blbý počasí, blbá nálada, zlomenej trek(!), hladkej grip, maturita apod. Některý přestávky byly fakt dlouhý (řádově měsíce). A když už jsem jezdil, tak hrozně málo a to bylo úplně naprd, protože pokaždý, když jsem pak šel na skate, to bylo, jako bych na něm stál poprvý a vůbec nic jsem se nanaučil. Taky sem neměl pořádný boty a bez těch to jde fakt blbě.
Pořádně jsem se tomu teda začal věnovat až od září 2002, ale stejně neni toho času tolik, kolik bych si představoval. Teď teda dávám všechny 180 shove-it, ollie, fs ollie, ale chce to ještě pilovat.
Kdybych to měl shrnout, tak na skatu mi to moc nejde a jsem na to zjevně antitalent (stejně jako na všechny sporty), ale hlavně, že mě to baví.